Електронна пошта:
Пароль:

Питання та відповіді

Чи обов'язково мені (абоненту) користуватись поштовим ящиком в домені ….@com.if.ua?

Абонент зобов'язаний регулярно проглядати свою поштову скриньку в домені @com.if.ua. Офіційні повідомлення компанії для Абонентів здійснюються шляхом розсилки по електронній пошті, а також шляхом розміщення їх на web-сайті www.com.if.ua

Проголосувати: 1 2 3 4 5

Чи залежить швидкість "NetGroup" від кількості одночасно підключених абонентів?

Безумовно, швидкість передачі інформативних ресурсів, які отримує абонент, залежить від кількості одночасно активних користувачів на одній ділянці мережі, що характеризується конкретним вхідним і вихідним каналами головної станції. Система "NetGroup" може обслуговувати декілька тисяч одночасно активних користувачів (конкретні цифри залежать від розподілу абонентів між головними станціями системи), і тому ця залежність сьогодні не виявляється, а можливості масштабування системи дозволяють уникнути цього і в майбутньому.

Проголосувати: 1 2 3 4 5

Чи можливо перейти на iнший тарифний пакет?

Так, можливо. Для цього необхiдно до 25 числа поточного місяця попередити менеджера. Перехід на новий тарифний пакет буде здійснено з 1 числа нового мiсяця.

Проголосувати: 1 2 3 4 5

Я - приватна особа i хочу отримати пiдключення до мережi Iнтернет. Якi мої дiї?

Ви повинні звернутись до центрального офісу компанії NetGroup, де ви зможете перевірити технічну можливість підключення вашого комп'ютера до мережі. Після уточнення всіх необхідних аспектів підписати договір, та здійснити відповідну проплату послуг!

Проголосувати: 1 2 3 4 5

Яку максимальну швидкiсть Ви можете надати?

Ми виконуємо пiдключення з використанням устаткування, що може працювати на швидкостях вiд 256 Кбіт/c до 2048 Кбіт/c. Крiм того, можливо включення по оптико-волоконнiй лiнiї з швикiстью до 100 Мбiт/с

Проголосувати: 1 2 3 4 5